Регулювальник

 Регулювальник


Регулювальник — поліцейський, що виконує регулювання дорожнього руху у форменому одязі підвищеної видимості з елементами із світлоповертального матеріалу за допомогою жезлу, свистка.


Сигнали і жести регулювальника для пішоходів.

Перший жест регулювальника - рука піднята вгору. Для пішоходів, так само як і для інших учасників руху, цей сигнал означає, що рух заборонено.
Другий жест регулювальника - руки опущені або розставлені в сторони. Для пішохода цей жест означає, що рух на спину і на груди
заборонено, а рух «з рукава в рукав» дозволено. Але рухаючись по пішохідному переходу, пішоходи повинні бути гранично уважні, так як цей же жест дозволяє рух автомобілів і трамваїв.

Третій жест
регулювальника - одна рука витягнута вперед. Для пішоходів означає, що рух на груди і на спину заборонено. А також, рух з боку правої руки або лівої руки заборонено на тому пішохідному переході, на який дивиться регулювальник, і в бік якого спрямована його витягнута рука. А ось за спиною регулювальника, що стоїть з простягнутою рукою вперед, переходити дорогу дозволено.

Переглянь відео:

Виконай вправу:

Виконай додаткову вправу: